County Cup A Event   Fixtures Date Time     County Cup B Event   Fixtures Date Time
                       
Group 1   LE vs Rt     (5-0) 25/10/2021 7.40pm     Group 1        
Trent Bridge @the Park 1 (TB)   TB vs CP      (2-3) 08/12/2021 7.00pm     Grove 1 (G1)   G1 vs SB     (5-0) 28/10/2021 7.00pm
Clifton Park 1 (CP)   LE vs TB.    (4-1) 13/12/2021 7.40pm     Sutton Bonington 1 (SB)   SB vs S2.   (2-3) 13/12/2021 7.15pm
Lincoln Eastgate 1 (LE)   Rt vs CP.    (3-2) 19/12/2021 5.00pm     Sutton 2 (S2)   S2 vs G1     (1-4) 13/01/2022 7.00pm
Racketeers 1 (RT)   CP vs LE.    (0-5) 10/01/2022 7.00pm              
    TB vs Rt.    (2-3) 11/01. /2022 7.00pm     Group 2         
              Grantham 3 (G3)   G3 vs G2.    (0-5) 26/10/2021 7.00pm
Group 2   TU vs TB     (4-1) 25/10/2021 7.00pm     Grantham 2 (G2)   G2 vs R2.    (4-1) 16/12/2021 7.00pm
Trent Uni 1 (TU)   NU vs G1     (0-5) 26/10/2021 7.00pm     Rushcliffe 2 (R2)   R2 vs G3 12/01/2022 6.45pm
Trent Bridge @the Park 2 (TB)   G1 vs TB.    (3-2) 13/12/2021 7.30pm              
Nottingham Uni 1 (NU)   NU vs TU 14/12/2021 7.00pm     Group 3        
Grantham 1 (G1)   TU vs G1     (0-5) 10/01/2022 7.00pm     David Lloyd West Bridgford 1 (WB)   WB vs S1    (5-0) Southwell have withdrawn 28/10/2021 7.00pm
    TB vs NU.    (5-0) 13/01/2022 7.00pm     Southwell 1 (S1)   S1 vs D1.    (0-5) Southwell have withdrawn 16/12/2021 7.00pm
              Duffield 1 (D1)   D1 vs WB     (5-0) 12/01/2022 7.00pm
Group 3   Ru vs GB2     (5-0) 25/10/2021 7.20pm              
Rustons (Ru)   GB2 vs GB1     (0-5) 14/12/2021 7.00pm     Group 4        
Ghoastboasters 2 (GB2)   GB1 vs Ru     (5-0) 10/01/2022 7.00pm     Whittaker Nomads 1 (WN)   WN vs R3  (1-4) 28/10/2021 7.00pm
Ghoastboasters 1 (GB1)             Rushcliffe 3 (R3)   R3 vs US.   (1-4) 16/12/2021 6.45pm
              UoN Students 1 (US)   US vs WN.    (3-2) 10/01/2022 7.00pm
Group 4   R1 vs S1     (4-1) 13/01/2022 6.45pm              
Rushcliffe 1 (R1)   S1 vs LS     (0-5) 14/12/2021 7.00pm     Semi Finals   Fixtures Date  
Sutton 1 (S1)   LS vs R1.    (2-3) 14/12/2021 7.40pm              
Loughborough Students 1 (LS)            

Both to be played at NSRC on

  Grove 1 vs UoN Students 1 (3-2) 01/02/22 7.00pm
              Tuesday 1st February 2022   Duffield 1 vs Grantham 2 (3-2) 01/02/22 7.00pm
                       
Semi Finals    Fixtures Date       Final : Grove 1 vs Duffield 1   at Nottingham Squash Rackets Club 18/06/22 3.00pm
                       
Both to be played at NSRC on   Grantham 1 vs Ghostboasters 1 (3-2) 31/01/22 7.00pm              
Monday 31st January 2022   Lincoln Eastgate vs Rushcliffe 1 (2-3) 31/01/22 7.00pm              
                       
Final - Grantham 1 vs Rushcliffe 1   at Nottingham Squash Rackets Club 18/06/22  3.00pm              
                       
                       
County Cup C Event             County Cup D Event        
                       
Group 1             Group 1        
Park Pinks 1 (PP)   PP vs G2     (5-0) 29/10/2021 7.00pm     Grove 4 (G4)   G4 vs S2.    (2-3) 26/10/2021 7.00pm
Grove 2 (G2)   G2 vs NU     (0-5) 13/12/2021 7.00pm     Southwell 2 (S2)   S2 vs P1     (1-4) 13/12/2021 7.00pm
Nottingham Uni 2 (NU)   NU vs PP.    (5-0) 13/01/2022 7.00pm     Portland 1 (P1)   P1 vs G4.    (2-3) 10/01/2022 7.00pm
                       
Group 2             Group 2        
David Lloyd West Bridgford 2 (DL)   DL vs R2     (5-0) 25/10/2021 7.00pm     Ghoastboasters 3 (GB)   GB vs LL  (3-2) 15/11/2021 7.00pm
Racketeers 2 (R2)   R2 vs SB     (1-4) 23/01/2022 5.00pm     Loughborough Ladies (LL)   LL vs WN 13/12/2021 7.00pm
Sutton Bonington 2 (SB)   SB vs DL.    (1-4) 10/01/2022 7.00pm     Whittaker Nomads 2 (WN)   WN vs GB     13/01/2022 7.00pm
                       
Group 3             Group 3        
Racketeers 3 (R3)   R3 vs NU     (2-3) 28/10/2021 7.00pm     Nottingham Uni Ladies (NU)   NU vs R7     (0-5) 26/10/2021 7.00pm
Nottingham Uni 3 (NU)   NU vs R4.    (5-0) 16/12/2021 7.00pm     Rushcliffe 7 (R7)   R7 vs G3.    (1-4) 13/12/2021 6.45pm
Rushcliffe 4 (R4)   R4 vs R3.     (5-0) 11/01/2022 6.45pm     Grove 3 (G3)   G3 vs NU.    (4-1) 11/01/2022 7.00pm
                       
Group 4             Group 4        
Rushcliffe 5 (R5)   R5 vs TU      (2-3) 27/10/2021 6.45pm     Grantham 4 (G4)   G4 vs TU     (4-1) 27/10/2021 7.00pm
Trent Uni 2 (TU)   TU vs CP.     (0-5) 23/01/2022 5.00pm     Trent Uni 3 (TU)   TU vs R6.    (0-5) 13/12/2021 7.00pm
Clifton Park 2 (CP)   CP vs R5.    (2-3) 13/01/2022 7.00pm     Rushcliffe 6 (R6)   R6 vs G4.    (5-0) 14/01/2022 6.45pm
                       
Semi Finals   Fixtures Date       Semi Finals   Fixtures Date
                       
Both to be played at NSRC on   Nottingham Uni 2 vs DLWB 2 (1-4) 03/02/22 7.00pm     Both to be played at NSRC on   Rushcliffe 6 vs Grove 3 (3-2) 04/02/22 7.00pm
Thursday 3rd February 2022   Clifton Park 2 vs Nottm Uni 3 (4-1) 03/02/22 7.00pm     Friday 4th February 2022   Ghostboasters 3 vs Portland 1 (3-2) 04/02/22 7.00pm
                       
Final : DLWB 2 vs Clifton Park 2   at Nottingham Squash Rackets Club 18/06/22 3.00pm     Final : Rushcliffe 6 vs Ghostboasters 3   at Nottingham Squash Rackets Club 18/06/22 3.00pm